TEKNİK BİLGİLER

 
Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?
Site "Üye Girişi" sayfasında bulunan "Şifremi unuttum" alanına tıkladığınızda e-mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecektir.
Şifremi nasıl değiştirebilirim?
Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, "Hesabım" bölümündeki "Kullanıcı Bilgileri" sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz gereği yeni şifrenizin hem harf hem de sayı içermesi daha güvenli olması anlamına gelmektedir.

 

Sepetime ürün ekleyemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?
Öncelikle kullanmış olduğunuz internet tarayıcısından farklı bir tarayıcı ile deneyebilirsiniz. (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer, Apple Safari, Opera tarayıcılarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Ancak Gracebyeda, En iyi deneyim için Google Chrome önermektedir.) Sorunun devam etmesi durumunda, internet geçmişinizi temizlemenizi ve yeniden denemenizi öneririz.Hatanın giderilememesi halinde, konuyu teknik ekibimize aktarabilmemiz için [email protected] adresine e-posta ile bilgi vermenizi rica ederiz.


Sepetime eklediğim ürünü farklı bir müşteri satın alabilir mi?

gracebyeda.com üyelerinin fırsatlardan eşit olarak yararlanabilmesi adına ürün/ürünlere sepette bekleme süresi tanımlamamıştır. Yani sepetinize eklediğiniz bir ürünün stoğu, farklı bir müşterimiz tarafından satın alınabilmektedir.
 

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
Üyelik iptal talebinizi iletmek için   [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.
 

Sipariş verirken ekranda hata mesajı çıkıyor.
Yaşamış olduğunuz sorunun giderilebilmesi için, öncelikle çerezleri temizlemenizi rica ederiz. Hatanın tekrarlanması halinde, kullandığınız tarayıcının adını ve hatanın ekran görüntüsünü [email protected] adresine e-mail ile gönderebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı